МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО: м.Кропивницький, вул. Гоголя, 125, 1 поверх.

СКАДОВСЬК

   У Херсонській області на березі Чорного моря розташувався Скадовськ.  Це невелике місто-курорт, де можна задовольнити вимоги на цивілізований та дикий відпочинок.
   У Скадовську є безкоштовний міський пляж, луна-парк, ресторанчики. Попід берег лежать купи водоростей, які одразу прибирає машина. Якщо у місті вам набридне, то відправляйтесь на найбільший острів України. Подорож на катері займе півгодини. На острові білий пісок, прозоре море. Далі пляжем, вкритим мушлями, можна побачити два маяки. Старий спроектував сам Ейфель. А ще тут є унікальне джерело – посеред моря з-під землі б'є прісна вода. На іншому боці острова у бухті "Глибока" лікують дітей, тому що тут багато йоду.  Із Скадовська вас сюди доставить катер і він же забере назад. На острові можна залишатись і на ніч. Картинка навколо, як у рекламах закордонних морських курортів: солом'яні альтанки, чисте, безкрайнє море і білосніжний пісок. Їжа також – це суцільні делікатеси. Скатів, креветок готують прямо на острові. Тут і справді хочеться залишитись, хоча би на пару днів. Загалом Скадовськ – курорт універсальний. Хочете цивілізації – залишаєтесь у місті, а за більш диким відпочинком треба вирушати на острів.Для перегляду детальної інформації натисніть на фото!

Мини-отель "Rest"Частное домовладение "AлександриЯ"


Частное домовладение "Абажур"


Частное домовладение "Бунгало" NewЧастный отель "Русалочка"


Частное домовладение Дворик с видом на море

https://drive.google.com/file/d/1WFidBT4kshAAlMoQor7S6Nk8RmYqoO5Q/view?usp=sharing

Мини-отель в Скадовске, Набережная 7

https://drive.google.com/file/d/1SSrYewD3732Iix-SCNlJyyb_OLbe734R/view?usp=sharing

Немає коментарів:

Дописати коментар