МІСЬКА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО: м.Кропивницький, вул. Гоголя, 125, 1 поверх.

ГЕНІЧЕСЬК

   Відпочинок в Генічеській курортній зоні дуже популярний завдяки унікальним лікувальним природним факторам цій місцевості. З одного боку знаходиться Азовське море, а з іншого - затока Сиваш. Це унікальна природна лікарня зі сприятливим кліматом, цілющим повітрям, багатими мінералами лікувальними грязями і ропою. Тут ви можете знайти поклади рідкісної і неймовірно цілющої блакитної глини. Щорічно тисячі туристів приїжджають сюди, щоб оздоровитися і набратися життєвих сил на весь наступний рік.
   Генічеськ - це місто з досить розвиненою інфраструктурою, в ньому є ринки (в тому числі рибний), магазини, банки, аптеки, кафе, ресторани, кінотеатр і безліч розваг, які припадуть вам до душі під час перебування. Тут є обладнаний міський пляж, парк атракціонів ім. Шевченко.
   Любителям молодіжних тусовок і нічного життя буде корисно знати, що, основна частина дискотек і кафе працюють біля пляжу, і музика там звучить до самого ранку. На ринках у Генічеську завжди великий вибір всілякої риби, ікри, креветок, так що це місце теж варто обов'язково відвідати.
Для перегляду детальної інформації натисніть на фото!

База отдыха «Гюнай»


Мини-пансионат "Ирина"


Частный пансионат "Замок"

\


База отдыха «Визит» 


База отдыха "Таврия"


Частный пансионат "Калыван"

Немає коментарів:

Дописати коментар